Puolę angelai

Sukurta pagal vieną iš segmentų, turėjusių tapti trečiąja filmo ,,Čunkingo ekspresas‘‘ istorija, juosta pasakoja apie persipynusius kelių vienišių likimus: atsainų samdomą žudiką ir slapčia jį mylinčią partnerę. Kad išvengtų susitikimų, jie bendrauja naudodamiesi faksu ir muzikos automatais. Merginos name gyvena  nebylus keistuolis, pabėgęs iš kalėjimo, jo gyvenimą visam laikui pakeitė konservuotų ananasų skardinė. Balansuojantis tarp naujojo nuaro ir slapstick žanrų, sapniška atmosfera persismelkęs filmas pasakoja apie kone apčiuopiamą vienatvę, praradimą ir nepasotinamą ilgesį niekad nemiegančiame Honkonge. N-13

26 d. filmą pristatys kino kritikė Rasa Paukštytė.

Naktinis miestas, nepriekaištingai parinkta muzika, šuoliuojantis laikas ir nepasotinamas ilgesys – Wong Kar-wai’aus braižas pavertė jį pasauline sensacija ir vienu žinomiausiu Honkongo Naujosios bangos režisieriumi. Ilgesingumas jo filmuose kone apčiuopiamas – herojų jausmai dažnai perkeliami į objektus ir maistą, kad ir muilo gabalėlį ar konservuotų ananasų skardinę. Nedidelė filmografija apima visą žanrų spektrą – nuo melodramos iki trilerio ar mokslinės fantastikos.  „Skalvija“ pristato penkių restauruotų Wong Kar-wai’aus filmų retrospektyvą.

Norinčius apsilankyti daugiau nei viename retrospektyvos seanse kviečiame įsigyti abonementus už specialią kainą: 5 bilietų (22 €) arba 2 bilietų (9 €). Patariame juos iškart išsikeisti į norimus seansus.