Laimingi dviese

Bandydami atkurti santykius, Ho Po-vingas ir Lei Ju-fai iš Honkongo persikelia į Buenos Aires. Ištikimasis Ju-fai dirba apsauginiu bare, į kurį Po-vingas nuolatos atsiveda savo meilužius. Vienas užsispyręs ir pilnas kaprizų, kitas – impulsyvus, bet apdairus. Atrodo, vaikinai neturi nieko bendro, bet Po-vingas vis pasiūlo  draugystę pradėti švariame lape  ir vėl įvelia mylimąjį į amžiną aistros ir destrukcijos ratą. Šis vienas jausmingiausių Wong Kar-wai’aus filmų pelnė jam geriausio režisieriaus titulą ir akimirksniu tapo naujojo queer kino klasika. N-13

Naktinis miestas, nepriekaištingai parinkta muzika, šuoliuojantis laikas ir nepasotinamas ilgesys – Wong Kar-wai’aus braižas pavertė jį pasauline sensacija ir vienu žinomiausiu Honkongo Naujosios bangos režisieriumi. Ilgesingumas jo filmuose kone apčiuopiamas – herojų jausmai dažnai perkeliami į objektus ir maistą, kad ir muilo gabalėlį ar konservuotų ananasų skardinę. Nedidelė filmografija apima visą žanrų spektrą – nuo melodramos iki trilerio ar mokslinės fantastikos.  „Skalvija“ pristato penkių restauruotų Wong Kar-wai’aus filmų retrospektyvą.

Norinčius apsilankyti daugiau nei viename retrospektyvos seanse kviečiame įsigyti abonementus už specialią kainą: 5 bilietų (22 €) arba 2 bilietų (9 €). Patariame juos iškart išsikeisti į norimus seansus.