Festivalio nugalėtojų programa

17–ojo Vilniaus trumpųjų filmų festivalio nugalėtojai! Jūsų dėmesiui – rinktiniai, tarptautinės žiuri komisijos įvertinti geriausi nacionalinės ir tarptautinės konkursinių programų filmai. N-16

Numeris Vienas
Number One
Rež. Milda Augustaitytė / dokumentika / Lietuva / 2023 / 0.15

Dvylikametis Arianas su partnere ruošiasi Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatui. Sportinių šokių šokėjai ankstyvajame amžiuje privalo perprasti suaugusių pasaulį – išmokti demonstruoti vyriškumą, moteriškai gundyti, parduoti save. Bet ar to užtenka norint laimėti čempiono titulą?

Aušra
Crack of Dawn
Rež. Anna Llargués / vaidybinis / Ispanija / 2023 / 0.28

 Namas kaime pripažįstamas netinkamu gyventi. Kol vieni jame gyvenančios šeimos nariai siekia išlaikyti prosenelių statytus namus, jaunimas svarsto, kur galėtų iškeliauti.

Dear Dad
Rež. Austė Urbanavičiūtė / eksperimentinis / Lietuva, Vokietija / 2024 / 0.17

Jauni suaugusieji išpažįsta sudėtingas patirtis, jausmus ir prisiminimus iš vaikystės žvelgdami į laimingas šeimos akimirkas užfiksuotas tėvų vaizdajuostėse. Kaip integruoti sudėtingas vaikystės patirtis į suaugusio žmogaus gyvenimą?

Nubusti tyloje
Waking up in Silence
Rež. Mila Zhluktenko, Daniel Asadi Faezi / dokumentika / Ukraina, Vokietija / 2023 / 0.18

Vasaros diena buvusiose vokiečių kareivinėse. Čia glaudžiasi iš Ukrainos pabėgę vaikai. Bežaidžiant aptikę karinių simbolių iš praeities, jie susieja juos su dabarties išgyvenimais.

Pirtis
Oyu
Rež. Atsushi Hirai / Prancūzija, Japonija / 2023 / 0.22

Paskutinę metų dieną mažą Japonijos miestelį apgaubia naktis. Vyriškis ateina į viešą pirtį atsiimti pamiršto daikto ir susigundo pasilikti.

Filmai su lietuviškais ir angliškais subtitrais.
With Lithuanian and English subtitles.

Renginio organizatorius: